Nuri MiNGAN
22.10.2020 21:54:48
Biz bu sözleri çok duyduk da “Hangi Millet seçim istiyor?” Onu anlamadık! Şu ortamda dış ülkelerde pandomim nedeniyle nerdeyse vakti gelen seçimler ötelenirken bizde kim seçim istiyor? Bugüne kadar hep seçim istediniz ve hep yenildiniz! Bu sefer de yenilirseniz; “Demek ki, Millet seçim değil, bizi istemiyor!” Deme erdemini gösterebilecek misiniz?! Bize seçimden bahsetmeyin, “Ssçim olursa şayet bu ülke için ne projeleriniz, ne programlarınız var!” Ondan bahsedin!..

ÖZTUNÇ:MİLLET SEÇİM İSTİYOR

CHP Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ve CHP Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, Kobi'ler ile ilgili ziyaretler çerçevesinde görev aldıkları Osmaniye'de çalışmalar öncesi Parti İl Teşkilatını ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Milletvekili Ali Öztunç ve CHP Osmaniye Milletvekili Baha Ünlü, Kobi'ler ile ilgili ziyaretler çerçevesinde görev aldıkları Osmaniye'de çalışmalar öncesi Parti İl Teşkilatını ziyaret ettiler.

Öztunç burada yaptığı kısa konuşmada, Türkiye'yi adım, adım gezdiklerini belirterek,

" Millet artık bunlara yeter diyor, herkes erken seçim istiyor, bu Hükümet Cumhuriyet Tarihinin en büyük felaketi, iktidarlar tencereler ile gelir, tencereler ile giderler, bunlar yolcu artık, Millet İttifakı olarak İktidara gelecek ve Türkiye'yi yeniden daha güçlendirilmiş şekilde Parlamenter sisteme geçireceğiz "dedi.