Peugeot SUV 3008, 800 bin adetlik üretim başarısını yakaladı

Peugeot SUV 3008, 800 bin adetlik üretim başarısını yakaladı

ISTANBUL (AA) - Peugeot SUV 3008, satisa sunuldugu 2016 yilindan bu yana 800 bin adetlik üretim basarisina imza atti.

Peugeot'dan yapilan açiklamaya göre, Avrupa'da ve uluslararasi alanda olaganüstü bir ticari performans yakalayan Peugeot SUV 3008, "2017 Yilinin Otomobili" ödülü ile bu basariyi tescil etti.

Yeni SUV'da su detaylar dikkati çekiyor:

"Heyecan uyandiran yeni tasarimi, çok daha zarif çizgileri, yeniden tasarlanan ön bölümü, Full LED stop lambalari, farkli gövde renkleri ve yeni bir Black Pack seçenegi ile yeni SUV 3008, modern tasarimda yeni bir dönemi müjdeliyor. Sarj edilebilir hibrit motor, iki veya dört tekerlekten çekis, benzinli ve dizel motor seçenekleriyle sürüs keyfi ve verimliligi kombine eden yeni SUV 3008, zengin çesitliligiyle seçim özgürlügü sunuyor. Akilli teknolojilerden hiçbir sekilde ödün vermeyen yeni SUV 3008, en güncel sürüs destek sistemlerinin yani sira yenilenen gösterge paneli, yeni 10 inçlik yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekraniyla ve yeni Peugeot i-Cockpit ile birlikte yollara çikiyor."

Kapsamli deneyimleri tamamlamak üzere kisa bir süre önce Peugeot 308'de tanitilan yeni bir ticarilestirme yaklasimi devreye giriyor. Buna göre her biri "Pack" adi altinda ek donanimlarla desteklenen 3 farkli donanim seviyesi bulunuyor.

Satisa sunuldugu ülkeye bagli olarak yeni SUV 3008, tamamen dijital satin alma, takas, finansman ve teslimat seçenekleri sunan çevrim içi satis sitesi "Peugeot Store" üzerinden satin alinabiliyor.


Haber Kaynak : aa