Porsche Design Huawei Watch Gt 2 tanıtıldı

Porsche Design Huawei Watch Gt 2 tanıtıldı

ISTANBUL (AA) - Huawei ile Porsche Design is birliginin yeni ürünü Porsche Design Huawei Watch Gt 2 tanitildi.

Huawei Türkiye'nin açiklamasina göre, serinin en üst düzey üyesi olan Porsche Design Huawei Watch Gt 2, Huawei'nin yenilikçi teknolojisi ile Porsche Design'in saf ve islevsel tasarim felsefesinin bilesiminden olusuyor.

Yüksek hizli süper otomobil tasarimini örnek alan modern bir titanyum gövdeye sahip akilli saatin, ikonik Porsche Design logosu bulunuyor. Ürün, kullanicilarin kolayca söküp takabilecekleri bir mat yüzey için titiz bir kumlama islemiyle cilalanan titanyum baglanti kayisi ile birlikte geliyor.

Porsche Tasarim simgesi ile vurgulanan Huawei'nin yeni titanyum tokasi, saati takip çikarma islemini hizli ve kolay hale getiriyor. Ürün; birinci sinif, çizilmeye karsi dayanikli, günlük kullanim ve açik hava etkinlikleri için ideal olmasiyla öne çikiyor.

Porsche Design'in ikonik kirmizi çemberine sahip iki dijital kurma kolu, saatin yenilikçi ve üst düzey üretimini kanitliyor. Kullanicilar, hafif bir dokunusla çesitli ayarlari ve yapilandirmalari kolayca kesfedebiliyor.

Saatin kadranlari keskin ancak estetik görünümde. Klasik ve her zaman açik saat yüzü, satin bilekte zarif bir sekilde durmasina izin veriyor. Hem saatin ibreleri hem de rakamlari bir bakista okunabiliyor. Ikonik analog kadrani dijital çaga tasiyan e-pure saat kadrani "daha az, daha çoktur" felsefesini benimsiyor.
Haber Kaynak : aa