İlginizi Çekebilir

1

Seyhan’da "ücretsiz kurban kesim" hizmeti

2

Adana’da 3 milyon 230 bin kaçak makaron ele geçirildi

3

Erzin Devlet Hastanesi Çalışanlarına Plaket

4

Erzin Şükrü Paşa Ortaokulu 2022 Lgs Sınavında İlçe Birincisi

5

Dörtyol Belediye Meclisi 2022 Yılı 7. Meclis Birleşimini Yaptı

6

Koca: "Mersin’de eğitimin niteliğini yükseltmek temel hedefimiz"

7

“Tümör” operasyonunda Adana’da çok sayıda kişi gözaltına alındı

8

Hatay’da yayla yollarında bakım onarım yapılıyor

9

Kahramanmaraş’ta uyuşturucu satıcılarına suçüstü: 2 gözaltı

10

Erzin’de Motosiklet Sürücülerine Kask UyarısıSaadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Antalya'da ziyaretlerde bulundu

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Antalya'da ziyaretlerde bulundu

ANTALYA - Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i ziyaret etti.

Bazı temaslarda bulunmak üzere Antalya'ya gelen Karamollaoğlu, Büyükşehir Belediyesi girişinde Başkan Böcek tarafından karşılandı.

Ziyaret anı defterini imzalayan Karamollaoğlu, makama geçerek Böcek ile bir süre sohbet etti. Başkan Böcek'in sağlığına tam anlamıyla kavuşmuş olmasından mutluluk duyduğunu anlatan Karamollaoğlu, havalimanına kadar gelip kendisini karşıladığı için Böcek'e teşekkür etti.

Antalya'da farklı ilçelerde de olsa Böcek'in beş dönem belediye başkanlığı yapmasının büyük bir başarı olduğunu vurgulayan Karamollaoğlu, "Sağlınıza kavuştuğunuz için mutluyum, sürekli dua etmiştik. Kovid-19 acayip bir hastalık, ben de atlattım." diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Böcek de ziyaretten duyduğu mutluluğu ifade ederek, tarım ve turizm kenti Antalya'da çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.

Basına kapalı devam eden görüşmenin ardından Karamollaoğlu, Kazım Özalp Caddesi'nde esnaf ziyaretinde bulundu, vatandaşlara lokma dağıttı.

Burada turistlerle de fotoğraf çektiren Karamollaoğlu, vatandaşları selamladı.