İlginizi Çekebilir

1

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Antalya’da konuştu:

2

AK Parti’li Turan’dan İskilip ilçesine ziyaret

3

İzmir’de MHP’den 3 meclis üyesi istifa etti

4

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan Muş’ta

5

AK Parti’li Turan: “Gündemimizde seçim yok, 2023 Haziran’ına kadar işimizin başındayız”

6

AK Partili Milletvekili Ayvazoğlu’ndan CHP Trabzon Milletvekili Kaya’ya "itibar suikastı" tepkisi

7

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Antalya Kent Müzesi açılışında konuştu:

8

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, Antalya'da çiftçilerle buluştu:

9

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Antalya'da Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda konuştu:

10

Karamollaoğlu: "Bugünkü iktidar sahipleri imam hatip okullarının önünü açtı, başörtüsü diye bir problem kalmadı, müteşekkiriz"Şahin : Çiftçinin Derdi Tarlada Konuşulur!

Şahin : Çiftçinin Derdi Tarlada Konuşulur!

İSTANBUL - Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, Tarım ve Orman Bakanı Ekrem Pakdemirli'yi eleştirdi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli memleketimiz Osmaniye’yi ziyaret etti. Osmaniye’de yetkililer ve basın mensupları ile buluşan Pakdemirli’nin basın toplantısı sonrası Gelecek Partili Av. İsa Mesih Şahin sayın bakana çok sert eleştiri yöneltti.

Hemşerimiz olan ve İstanbul’da Gelecek Partisi’nin İstanbul İl Başkanlığı görevini yürüten Av. İsa Mesih Şahin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile “Çiftçinin perişan olmasına rağmen Tarım ve Orman Bakanının toz pembe bir tablo çizdiğini” ifade etti.

 

Şahin yaptığı paylaşımda “Tarım ve Orman Bakanı memleketim Osmaniye’de. Basın toplantısını takip ettim. Çiftçimiz perişan ama Sayın Bakan toz pembe bir tablo çiziyor! Sayın Bakan; çiftçinin derdi otel odasında protokol ile değil, tarlada çiftçi ile konuşulur. Buyrun gidelim köylere, görelim çiftçinin halini.” dedi.

İsa Mesih Şahin’in “çiftçinin derdi tarlada konuşulur” sözü ve sayın bakanına köylere gidelim teklifine  sosyal medya kullanıcıları da yorumlarla destek verdi.