ŞEHİT ÇAĞRI DOĞAN, ŞAHADETİNİN 6'NCI YILINDA DUALARLA ANILDI

İstanbul Küçükçekmece'deki trafik kazasına müdahale ederken bir taksinin çarpması sonucu, 7 ekim 2013'te şehit olan polis memuru Çağrı Doğan, şahadetinin seneyi devriyesinde dualarla anıldı.
Göçmenler Camiinde "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" münasebetiyle düzenlenen Kahvaltılı Sabah Namazı Buluşması etkinliğinde düzenlenen anma programında, Göçmenler Camii Derneği Başkanı İbrahim Talan ve üyeleri, Gençlik Kulübü üyesi gençler, şehidin ailesi ve cami cemaati katıldı.
Namaz öncesinde gençler tarafından şehit Çağrı Doğan için mevlit okundu. Beraberce kılınan namazın ardından tesbihatlar, hatme ve duası yapıldı. Ardından beraberce şehit Çağrı Doğan'ın babası Coşkun Doğan tarafından katılımcılara kahvaltı ikramı yapıldı. Yapılan yemek duasının ardından beraberce İşrak Namazı kılınmasıyla program sona erdi.
Cami İmam Hatibi Hacı Ahmet Rauf Atalay, "Biz camimizde her ay gençlerimizle beraber kahvaltılı sabah namazı buluşması yapıyoruz. Bu etkinliğimiz ise şehidimizin vefat yıldönümüne denk geldi. Bu vesileyle Şehidimiz Çağrı Doğan'ı ve tüm şehitlerimizi hayır dualarla anmış olduk. Rabbim şahadetlerini kabul eylesin. Şefaatlerini bizlere nasip eylesin inşallah" dedi.

Haber: İbrahim EMÜL/TOPRAKKALE (Osmaniye)