İlginizi Çekebilir

1

Massaka Dünya starı 6ix9ine ile yeniden düet yaptı

2

“Xarıbülbül” ödül töreni gecesi baş tutacak

3

Oyuncu İlker Aksum, Adana'da trafik kazasında yaralandı

4

Sinema sektöründe konuşulan transfer

5

Bir Zamanlar Çukurova Film Ekibi Toprakkale İstasyon'da Çekim Yaptı

6

Hande Yener, Yeni Klibi İle Fark Yarattı!

7

Rap müziğin sevilen isimlerinden Lewo ve Naci Berktaş son klipleri ile yine dikkatleri üzerine çekti!

8

Ünlü oyuncu Melis Sezen dizi çekimine giderken gördüğü yaralı sıpanın yardımına koştu

9

Demet Akalın’dan Faruk K.’ya "Hadi Bakalım" vefası

10

Büşra Prodüksiyon Kurucusu Büşra Yıldırım: “Samimiyetimle milyonlarca takipçi sayısına ulaştım”SERKAN CANDAŞ HER GEÇEN GÜN BAŞARILARINA YENİSİNİ EKLİYOR!

Medya sektörü denince akla ilk gelen isim o! Adeta bu sektör için yaratılmış farklı, kendine has çalışma stiline sahip, özel bir zekâ…

Medya sektörü denince akla ilk gelen isim o! Adeta bu sektör için yaratılmış farklı, kendine has çalışma stiline sahip, özel bir zekâ…

Gazeteci Gülcan Pandora,  Serkan Candaş'ı anlattı:

Basın ve Medya sektörüne gazetecilikle ilk adımını atan Serkan Candaş 19 yıllık bir deneyime sahip, mesleğine aşık, sektöre atıldığı günden bugüne değin çalışma hayatında doğru haber anlayışı, objektif bakış açısıyla, dikkat çeken ve özgün fikirleri ile sektöre yön vermekte olan başarılı bir gazeteci. Profesyonel çalışma şekliyle medya sektörüne farklı bir soluk getirmiş olan Candaş, gazeteciliğinin yanı sıra PR & Basın Danışmanlığı da yapmakta.

Gazeteci Aslan Sayım ise Serkan Candaş'ın başarılarını şu ifadelere yer vererek dile getirdi; Eş zamanlı olarak birçok haber sitesi ve gazetenin genel yayın yönetmenliğini başarı ve titizlikle icra eden Candaş, konusunda etkin ve nitelikli hizmet vermesi ile dikkat çekmekte. Hedeflerinin arasında özellikle sektöre yenilikler katmak, doğru habercilikten sapmadan mesleğini daha ileriye taşımak için dur durak bilmeden çalışmalarını sürdürmekte.

39 yaşında, 13 ödül!

Neredeyse gazeteciliğe başladığı ilk yıllardan itibaren adından söz ettirerek ülkemizde düzenlenen engelli dostlarımız ve sokak hayvanları için gerçekleştirdiği projeler, yardım konserleri ve sektördeki üstün başarısı ile başta Cumhurbaşkanlığı olmak üzere birçok devlet kurumuvakıfözel sektör ve dernekler tarafından ödüllere ve plaketlere layık görüldü.

Adeta bu sektör için yaratıldığına inanan Serkan Candaş başarısının sırrını şu cümlelerle ifade ediyor; “Başarı için çok çalışmak, çok okumak, kendini geliştirmek, çağa ve teknolojiye ayak uydurmak gerekir ve ayrıca sanatçılara, iş insanlarına, firmalara ve kurumlara tavsiyem; PR & Basın Danışmanlığı uzmanlık işidir ve başarılı olabilmek için en iyi uzmanla alışmak gerekir.”

Haber: Hasret Dilek Delier