İlginizi Çekebilir

1

UMKE ekipleri, kanser hastası yaşlı amcaya karlı yolları aşarak ulaştı

2

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı: “İstanbul Büyükşehir Belediyesi ekipman bakımından 100 tane devletten daha fazla ekipmana ve teçhizata sahip”

3

İstanbul’da TEM ve D-100 karayolu kar yağışı sonrası beyaza büründü, sürücüler güçlükle ilerledi

4

Bursa Terminalinde mahsur kalan yolcular KYK yurtlarına yerleştirildi

5

Türk Kızılay ekipleri, İstanbul’daki kar yağışından etkilenen vatandaşlara destek oluyor

6

Amasyalılar kar yağışını konserle kutladı

7

Karla mücadelede zorlu mesai devam ediyor

8

Ordu’da Kubat konseri

9

Üreticilerden odun ve kömür fırsatçılarına tepki

10

Bodrum’da hayvanseverler şiddet olaylarına dikkati çektiSOLOTÜRK pilotları ASO Teknik Koleji’nde öğrencilerle bir araya geldi

SOLOTÜRK pilotları ASO Teknik Koleji’nde öğrencilerle bir araya geldi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK’ün pilotları, Ankara’da ASO Teknik Koleji öğrencileri ile bir araya gelerek deneyimlerini paylaştı.
Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Hava Kuvvetlerinin akrobasi timi SOLOTÜRK’ün pilotları Hava Pilot Binbaşı Emre Mert, Hava Pilot Binbaşı Murat Bakıcı ve SOLOTÜRK Gösteri Ekibi Basın Danışmanı Hava Piyade Yüzbaşı Mustafa Bircan Biçer, Türkiye’nin OSB’ler içinde içerisinde kurulmuş ilk eğitim merkezi olan ASO Teknik Koleji’nin öğrencileri ile bir araya geldi. Ankara Sanayi Odası (ASO) ASORA Ticaret Merkezi’nde düzenlenen program, öğrencilerin hazırladığı video gösterisiyle başladı.
Pilotların SOLOTÜRK ekibini tanıtması, 1 günlük yaşantılarını anlattığı video gösterisinin izlenilmesi ve deneyimlerini paylaşması ile devam eden programa öğrenciler yoğun katılım sağladı. Soru-cevap ile devam programda pilotlar öğrencilerin sorularını yanıtladı. Program sonunda ASO Teknik Koleji tarafından SOLOTÜRK ekibine hediye takdim edildi.