SULTANHİSAR İLÇE KONGRESİNDE OPERASYON HALİNDE OLAN KAHRAMAN ORDUMUZA DESTEK MESAJI VERİLDİ

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından Aydın İl Koordinatörü olarak görevlendirilen Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya, ilçe kongreleri kapsamında çalışmalarını Aydın ilinde sürdürmektedir.

Sultanhisar İlçe kongremizden, Aydın İl Başkanımız, İlçe Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz ile Aydın Milletvekillerimiz, şu anda operasyon halinde olan Türk Silahlı Kuvvetlerimize, kahraman ordumuza destek mesajı vererek, Rabbim ordumuzu Muzaffer kılsın inşallah...İfadesinde bulundular.

Milletvekili Kaya,  Kongre sürecinde, tüm teşkilatlarda Türkiye'yi 2023 hedeflerine emin ve kararlı adımlarla götürecek siyasi kadroları oluşturacaklarını belirterek, "Teşkilat mensubu arkadaşlarımızın azimli, özverili ve gayretli çalışmalarından son derece memnun kaldım. Aynı zamanda Aydınlı hemşehrilerimizin misafirperverliğinden dolayı da kendilerine çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kaya “Yeniden Güçlü ve Büyük Türkiye için , büyük medeniyetimizi ihya ve inşa etmek için , dünya mazlumlarının öncüsü ve sözcüsü olmak için inandığı yolda yürüyen değerli dava arkadaşlarımı selamlıyorum. İlçe Kongrelerimiz hayırlı olsun. Sözümüz kuvvetli, adımlarımız sağlam, ufkumuz aydınlık, yolumuz açık, dostlarımız sadık, Rabbim Yar ve Yardımcımız olsun “ diye konuştu..