Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'dan taksitli devre mülk imkanı

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'dan taksitli devre mülk imkanı

İSTANBUL - Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da yaza özel peşinat ve ara ödeme imkanıyla devre mülk satın alma imkanı sunuluyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Sur Yapı Tatil Evleri GYO’nun geliştirdiği Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da 30 ay vade farksız taksitle devre mülk alanlar, yaza özel peşinat ve ara ödeme imkanıyla devre mülk sahibi oluyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Sur Tatil Evleri GYO Genel Müdürü Ömer Faruk Elmas, bünyelerinde oluşturdukları yeni ödeme planlarıyla Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'dan rezervasyonlarını şimdi yapanların 6 kişilik 2 1 ve 4 kişilik 1 1 devre mülkleri peşin fiyatına 30 ay vadeyle satın alabileceklerini belirtti.

Elmas, "Yaza özel uygun peşinat ve ara ödemelerle kolayca sahip olunabilecek olan devre mülklerin aylık taksitleri ise '2 1, 6 kişilik devre mülklerde' 12 bin lira, '1 1 4 kişilik devre mülklerde' ise 8 bin lira. Tatil evleri konsepti ile 3-4 tatil bütçesine ömür boyu tatil imkanı sunuyoruz. Ayrıca Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'dan devre mülk alan kişiler Türkiye'nin en önemli tatil destinasyonu olan Antalya'da değerli, tapulu bir mülk sahibi oluyor." ifadelerini kullandı.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'nın paylaşım ekonomisi anlayışı ve "dört mevsim tatil" formuyla tasarlandığını vurgulayan Elmas, "Otel konseptine sahip tesiste devre mülk sakinleri Konyaaltı sahilindeki özel plajdan, SPA ve Wellness'e kadar pek çok imkandan doyasıya yararlanabilecek. Bunun yanı sıra tesisimiz her mevsime uygun tematik havuzlar, kumsallı yüzme havuzu, çocuk havuzları, dalga havuzu, kapalı havuzlar, zen havuzları ile kış aylarında kullanılmak üzere tasarlanan sıcak ve ısıtmalı havuzlarla devre mülk sakinlerine her mevsim birçok ayrıcalıklı su aktivitesi sunuyor." değerlendirmesinde bulundu.

- "Her mevsim aktivite olanağı"

Elmas, Antalya'nın dört mevsim yaşayan ikliminin, Sur Yapı Tatil Evleri Antalya sakinlerine her mevsim aktivite olanakları sunduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:

"Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, eşsiz konumuyla aynı gün içinde hem Konyaaltı sahilindeki özel plajında denize girilebilme hem de kayak yapılabilme imkanı veriyor. Deniz, kum ve güneşin ötesinde sakinlerine her yönüyle doyasıya bir tatil vaat eden Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da tarih ve kültür gezilerinden hoşlananlar günübirlik turlarla Olimpos'tan Sagalosos'a antik yolculuğa çıkıyor. Doğa severler Köprülü Kanyon'da rafting yapabiliyor, Salda Gölü'nde sakinliği hissediyor ve Düden Şelalesi'nin eşsiz manzarasının keyfini çıkarabiliyor. Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'dan kolayca ulaşılabilen Saklıkent, Alanya Akdağ ve Isparta Davraz Kayak Merkezi ise devre mülk sakinlerine kayak, kızak, snowboard, kar raftingi gibi kış sporları alternatifleri sunuyor. Ayrıca devre mülk sakinleri, beyaz eşyalar, oturma grupları, küçük ev aletleri ve ev tekstili gibi her türlü ihtiyaca cevap veren eşyaları evlerinde kullanıma hazır halde bulacak."Ekonomi 2.04.2024 18:16:28 0

İlginizi Çekebilir

1

Kesintisiz tedavi ve doğru bilgilendirme hemofilide kritik önem taşıyor

2

Kazancı Holding ve Aksa Grup Şirketleri'nin projesi "Enerjimiz Yarınlara"nın yeni dönemi Antalya ile başladı

3

"Kalp hastalıklarının gençlerde görülme sıklığı arttı" uyarısı

4

FLO'dan 23 Nisan koleksiyonu

5

Global Ports Holding 20. yaşını Seatrade Cruise Global 2024'te kutladı

6

Alanya'da avokado üretim alanı 12 yılda 66 kat arttı

7

Uzun elyaflı pamuk tohumu projesi yurt dışına bağımlılığı azaltacak

8

Ramazan Bayramı tatili Antalya'da turizmi hareketlendirdi

9

Honda'dan Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile işbirliği

10

Quick Finans, İstanbul Dişhekimleri Odası'nın etkinliğine katıldı