TARAFTARLAR DERNEĞİNDEN SARI YEŞİLLİ FUTBOLCULARA KAHVALTI

Osmaniyespor Taraftarlar Derneği, TFF 3. Lig 3. Gurupta mücadele eden sarı yeşilli futbolcularla kahvaltıda bir araya geldi. Büyük Osmaniye otelinde düzenlenen kahvaltı programına, dernek başkanı Berat Özsoy, başkan yardımcısı Bekir Esen, türbin lideri Bayram Sümbül, 80 Taraftarlar Derneğinden Bilgin Gürbüz ile takım teknik ekibi ile sporcular katıldı.
Derneğin tribün lideri Bayram Sümbül, burada yaptığı açıklamada, kahvaltı sponsorluğunu yapan Büyük Osmaniye Oteli müdürü Ökkeş Çalık’a ve otel yetkililerine teşekkür etti.
Osmaniyespor FK’nın her daim arkasında 12. güç olarak tribünde yer aldıklarını ifade eden Sümbül, "Takım sporcularımıza kahvaltı sponsorluğu yapan Büyük Osmaniye Oteli yetkililerine teşekkür ediyoruz. Osmaniyesporumuz bizim her şeyimiz. Sonuna kadar da takımımıza desteğimizi sürdüreceğiz. Takımımız sporcularının mutlu, huzurlu olsun diye elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Bu anlamda bizlere desteğini esirgemeyen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Başka Osmaniyespor yok. Desteğimizi her daim sürdürmeliyiz" şeklinde konuştu.
Takım teknik heyeti ve sporcular da Osmaniyespor Taraftarlar Derneğine ve Büyük Osmaniye Oteli yetkililerine kahvaltı için teşekkür etti.
Haber: İbrahim EMÜL- OSMANİYE