İlginizi Çekebilir

1

Hakkari’de protokol gösteri maçı yaptı

2

Sultanlar Ligi: Aydın Büyükşehir Belediyespor: 2 - Mert Grup Sigorta: 3

3

UEFA Şampiyonlar Ligi: Beşiktaş: 1 - Sporting CP: 4 (Maç sonucu)

4

Kartal puansız kaldı

5

Beşiktaş taraftarından maç sonu destek

6

Adana'da 2021-2022 amatör spor sezonu düzenlenen törenle başladı

7

Adana Demirspor'dan Kovid-19'la mücadele için yürütülen aşılama kampanyasına destek

8

UEFA Şampiyonlar Ligi: Beşiktaş: 1 - Sporting CP: 3 (İlk yarı)

9

UEFA Şampiyonlar Ligi: Beşiktaş: 0 - Sporting Lizbon: 1 (Maç devam ediyor)

10

Hakkari’de protokol gösteri maçı yaptıTekirdağ’da Yaz Basketbol Turnuvası

Tekirdağ’da Yaz Basketbol Turnuvası

Tekirdağ Basketbol İl Temsilciği tarafından organize edilen Yaz Basketbol turnuvası U-14 ve U-18 kategorilerinde oynanan mücadelelerle devam etti. U-14 kategorisinde Olimpik Spor Kulübü ile karşılaşan TREDAŞ Spor, rakibini 114-27 mağlup ederek ortaya koyduğu oyun ile taraflı tarafsız tüm basketbol severlerin beğenisini topladı.
TREDAŞ Spor Antrenörü Çiğdem Göroğlu, "Sporcuların uzun bir aradan sonra sahaya çıktığı bir organizasyon oldu. TREDAŞ Spor olarak U-18 - U-14 ve U-12 yaş gruplarıyla toplam 3 kategoride katılım sağladığımız turnuvada hedefimiz il birinciliği" dedi.
Yardımcı Antrenör Hakan Sınırlı ise, "Kış sezonu başladığında kız ve erkek takımlarıyla birlikte toplam 4 kategoride 11 takımla lige katılım sağlayacağız. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilimizdeki birçok sporcumuza takımla birlikte hareket etme ve öz becerilerini geliştirebilme fırsatını vermek amacındayız" diye konuştu.
Trakya’da elektriği kaliteli, sürekli ve yeterli verme sorumluluğunun yanında, sosyal sorumluluk alanında da çalışmalarını aralıksız sürdüren TREDAŞ, basketbolda spora ve sporcuya desteğini sürdürüyor.