İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye'de uyuşturucu ve tarihi eser operasyonlarında 6 kişi yakalandı

2

Yaşar Kemal, Doğduğu Köyde Anıldı

3

Osmaniye'de göçmen kaçakçılığından aranan kişi yakalandı

4

Osmaniye Olağanüstü İl Hıfzıssıhha Meclisi Yeni Kararlar Aldı

5

Osmaniye'de "18 Mart Şehitler Günü" etkinliği

6

Osmaniye'de 5 sokak ve bir cadde karantinaya alındı

7

Hatay’dan getirilen Türk bayrağı Osmaniye’de teslim alındı

8

Kadirli’de bir mahalle kısmen karantinaya alındı

9

Osmaniye’de yasaklara devam

10

Osmaniye’de 14 yaş altı oryantring yarışması yapıldıTİYATRO GÖSTERİSİNİ BİLET ALARAK DEĞİL, KİTAP VEREREK İZLEDİLER

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi (OKÜ) Geleceğe Uzanan Eller Kulübü'nün girişimleri sonucu "Bir kitap bir gelecek" sloganıyla düzenlenen tiyatro gösterisini öğrenciler, bilet alarak değil, bir kitap vererek izledi. Toplanan kitaplar, köy okullarına ulaştırılacak.

Adana LOL Doğaçlama Tiyatro ekibi tarafından OKÜ 15 Temmuz Şehitler Amfisi’nde ücretsiz sunulan tiyatro gösterisi öncesinde, Geleceğe Uzanan Eller Kulübü'nün faaliyetleri hakkında bir tanıtım videosu izletildi.

Kulüp Başkanı Mikail Taş, düzenledikleri tiyatro etkinliği ile köy okullarına ilk ve ortaokul düzeyinde kitap götürmeyi amaçladıklarını belirterek, "Öğrenci arkadaşlarımızın desteğini görmek bizleri mutlu etti. Getirdiğiniz kitapları en kısa zaman içerisinde köy okullarına ulaştıracağız. Etkinliğimizin düzenlenmesinde bizleri kırmayan LOL Doğaçlama Tiyatro ekibine de teşekkür ediyorum." dedi.

Yönetmenliğini Gülşirin Şimşek’in yaptığı Adana LOL Doğaçlama tiyatro ekibi oyuncularının oynadığı “Geleceğiniz varsa Güleceğiniz de var” başlıklı gösterisi katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.