İlginizi Çekebilir

1

Kastal'dan, Bakan Muş'a Ziyaret

2

Bozkurt: Arap Ülkelerinden Örnek Aldığımız Zenginleşmeyi Terk Edip Gelişmemiz Lazım

3

Eski Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ve beraberindekiler tahliye edildi

4

CHP’li Tellioğlu’ndan Kadir Gecesi Mesajı

5

Osmaniye YRP'den Biden'e tepki

6

Milletvekili Kaşıkçı TBMM’de Güvenlik Korucuları’nın taleplerini yineledi

7

MHP’li Kaşıkçı: “Üniversitelerin Mühendislik Programları tekrardan ele alınmalıdır”

8

CHP’Li Tellioğlu: “Sadece Büyük Bir Lider Geleceği Küçük Kalplere Emanet Eder”

9

CHP Niğde İl Başkanı Adem’den 23 Nisan Kutlaması

10

Atay: “Tüm Dünya Çocuklarının Bayramını Gönülden Kutluyorum”Uğur Okulları'na "Eğitimde Türkiye Markası Ödülü"

Uğur Okulları'na "Eğitimde Türkiye Markası Ödülü"

ISTANBUL (AA) - Ugur Okullari, Istanbul Egitim Zirvesi kapsaminda verilen Yilin Egitimde Basari Ödülleri'nde Egitimde Türkiye Markasi Ödülü'ne layik görüldü.

Ugur Okullari'ndan yapilan açiklamaya göre, "Egitimin Zor'lu Dönüsümü ve Arayislar: Yeni Paradigma Arayislari, Hibrid Modeller ve Teknolojik Dönüsüm Nasil Bir Egitim Modeli'ni Ortaya Çikaracak?" basligiyla gerçeklestirilen zirvede, 7. Yilin Egitimde Basari Ödülleri sahiplerini buldu.

Egitim dünyasinda dönüsümün dinamiklerini ortaya koyan, egitimin paydaslarini bir araya getirerek yeni fikir ve düsüncelerin paylasilmasini saglayan Arti Egitim dergisi tarafindan gerçeklestirilen Istanbul Egitim Zirvesi'nde, Ugur Okullari Egitimde Türkiye Markasi Ödülü'ne layik görüldü.


- "Türkiye'nin egitim gücüyüz"


Açiklamada görüslerine yer verilen Ugur Okullari Genel Müdürü Nevzat Kulaberoglu, egitimde marka olmanin gururunu yasadiklarini belirterek, sunlari kaydetti:

"Türkiye'nin 51 ilinde, 68'i kampüs 109 okulda kaliteli egitimi ögrencilerimizle bulusturuyoruz. Ugur Okullari olarak yarim asri askin deneyim, basari ve vizyon ile ögrencilerimizi basarili bir gelecege hazirliyoruz. Bu anlamda Türkiye'nin egitim gücüyüz. Her biri alaninda deneyimli akademik kadrosuyla, sunulan çagdas egitim ortami, ögrencilerin sorgulama ve analitik düsünme becerilerini gelistiren STEM egitimi, Ugur Sinava Hazirlik Merkezi, kodlama egitimi, yogunlastirilmis yabanci dil egitimi, kisiye özgü çözüm odakli ve proaktif rehberlik hizmetleriyle ayricalikli bir egitim kurumu olmayi sürdürüyoruz."