İlginizi Çekebilir

1

Milletvekili Kasap: "Doğalgaz firması usulsüz bir şekilde borç tahakkuk ettiriyor"

2

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Topçu: “Şehriyar, bütün insanlık için önemli bir şahsiyettir”

3

AK Parti Kestel İlçe Danışma Meclisi toplantısı yapıldı

4

AK Parti’den Kalabak suyu hakkında suç duyurusu

5

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım: “Bundan sonra kısıtlayıcı, yasaklayıcı tedbirler yerine kişisel güvenlik çemberi oluşturmak suretiyle bu süreci yöneteceğiz”

6

CHP, tarım politikasını Selçuk’tan duyurdu

7

AK Parti Van Milletvekili Arvas, "Milletimize layık olmak için hizmet etmekten geri durmayacağız"

8

DSP Genel Başkanı Aksakal: “İçeriden ve dışarıdan birçok kesim dış güçlerle hareket ediyor”

9

MHP İl yönetiminden STK’lara ziyaret

10

Fatih Erbakan: “Ahlaki ve manevi kalitesi yüksek nesilleri yetiştirmek geleceğimiz açısından hayati öneme sahiptir”Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt "Zenginlerin yönettiği bir ülke istemiyoruz. "

Umut Partisi Genel Başkanı Bozkurt "Zenginlerin yönettiği bir ülke istemiyoruz. "

Umut Partisi Genel Başkanı Abdulkadir Bozkurt Türkiyedeki siyaset anlayışı  ile ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Bozkurt yaptığı açıklamada;" Halk olarak ülkemizin geleceği ile ilgili kaygılarımız her geçen gün daha çok artmaktadır. Ülkede bu kadar sıkıntı varken ülkeyi yönetenlerin bu sıkıntıları görmezden gelmesi ve halkın sorunlarını  çözememesi helallik istemesi düşündürücüdür.Ülkemizi artık zenginlerin siyasetinden kurtarmamız gerekmektedir.Siyasetle ilgilenenlerin kendi menfaatlerini halkın menfaatinin üstünde görmesi vahim ve endişe vericidir.

Havuz medyasının halkımızın önüne koyduğu siyasi partilerde çözüm aramak büyük bir hatadır.Türk siyasetinde başka lider ve partilerin ortaya çıkmasına engel olan havuz medyası halkımıza ne kadar zarar verdiğinin farkında değildir. En büyük endişem ise farkına vardıklarında inşallah geç olmaz.

Biz bu hayattan göç ettikten sonra hiç bir şey götüremeyeceğimizi gayet iyi biliyoruz. Tek götüreceğimiz yaptığımız hizmetlerden dolayı arkamızdan edilen hayır dualarıdır.

Ülkemizdeki kutuplaştırılmaların farkında olmamız ve ülkemizdeki sorunları artık sorgulamamız lazımdır. Ülkemizde her alanda algı yönetimi yapılmaktadır. Olmayan olaylar tekrar edilerek varmış gibi gösterilmeye çalışılmaktadır.

Halk olarak tecrübeyi tecrübe etmeyi alışkanlık haline getirdik. İlerde kaybedeceğimiz yarınlarımızın farkında değiliz.Bugün çocuklarımızı yan komşumuza güvenirken tereddüt yaşıyoruz.Çocuklarımızın yarınlarını ve geleceğini havuz medyası tarafından önümüze koyulan ve asla değişmesine müsade edilmeyen siyasi partilerde ve liderlerde aramak tecrübeyi tecrübe etmekten başka bir şey değildir." dedi.