İlginizi Çekebilir

1

Yusuf Karul'dan, Çağır Beni Acun Abi! 

2

Ünlü modacı Cafer Andıç dünya çapındaki defilesiyle büyük ses getirecek

3

Cinsel saldırı davasında oyuncu Efecan Şenolsun’a beraat

4

ARDA VE TEPKI’DEN MUHTEŞEM DÜET

5

EMRE 'DENİZ FENERİ' ŞARKISI İLE DİJİTAL PLATFORMDA YERİNİ ALDI

6

TEPKİ VE SAGOPAKAJMER ARASINDAKİ TARTIŞMA BÜYÜYOR!

7

SERKAN CANDAŞ HER GEÇEN GÜN BAŞARILARINA YENİSİNİ EKLİYOR!

8

OSMANİYELİ LİSELİLER İpana 23. TÜRKİYE ON-LINE LİSELERARASI’NA BAŞVURU SÜRESİ UZADI

9

ÜNLÜ MODACI CAFER ANDAÇ’TAN BÜYÜK BİR PROJE!

10

GRUP KORİDOR'UN YENİ KLİBİ 20 OCAK'TA DİNLEYİCİLERLE BULUŞUYORÜNLÜ MODACI CAFER ANDAÇ’TAN BÜYÜK BİR PROJE!

Ünlü modacı yakın zamanda Çırağan Sarayında gerçekleştireceği Türkiye’de ilk kez yapılacak kumaş defilesiyle adından bolca söz ettirecek.

Ünlü modacı yakın zamanda Çırağan Sarayında gerçekleştireceği Türkiye’de ilk kez yapılacak kumaş defilesiyle adından bolca söz ettirecek. Yakın zamanda gerçekleşecek defilede büyük bir şova imza atacağını söyleyen ünlü modacı, Türkiye’nin en ünlü mankenlerinin bu defilede yer alacağını belirtti. Ayrıca defilenin fotoğraf ve video çekimleri Çekiç Medya tarafından yapılacağı söylendi.

Cafer Andıç’ın gerçekleştireceği kumaş defilesi yıllar önce Paris'te yapılmış. Türkiye'de de Andıç imzasıyla yapılacak ve bu defile canlı yayınlanacak. Ünlü modacı defile için tüm hazırlıklarını hızlandırdı ve tamamen bu büyük defileye odaklandı.

Cafer Andıç “Türkiye'de büyük bir projeye hazırlanıyorum, 1970 yıllarında yapılan bir kumaş defilesini Türkiye'de çok kapsamlı ve büyüğünü yapacağım. Çok büyük TV sahipleri projeme destek oldular ve bu projeyi beraber yapacağız canlı yayında yapılacak bu kumaş defilesinin şu an alt zemini hazırlanıyor, yakında tüm medyaya duyurulacak” dedi.


Anahtar Kelimeler: MODACI CAFER ANDAÇ’ BÜYÜK PROJE!