VALİ COŞKUN'DAN KIBRIS GAZİLERİNE ZİYARET

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, Kıbrıs Gazileri Halil Mağara, Mehmet Emin Esen ve Faruk Durmuş'u evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.
Kıbrıs Gazileri ve aileleri ile bir süre sohbet eden Vali Coşkun, şehit ailelerini ve gazileri sık sık ziyaret etmeye gayret ettiklerini belirterek, "Vatanseverlikleriyle övündüğümüz, emsalsiz fedakârlıklarını örnek aldığımız gazilerimize vefa borcumuzu ödemek toplum olarak en büyük ortak sorumluluğumuzdur. Bizler de sık sık gazilerimizi ve ailelerini evlerinde ziyaret ediyor, hatırlarını soruyor, varsa sorunlarını dinliyor ve çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu vesile ile şehitlerimizi ve ebediyete intikal etmiş gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olan gazilerimize sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum." diye konuştu.
Vali Coşkun, ziyaretlerinin sonunda Kıbrıs Gazileri Halil Mağara, Mehmet Emin Esen ve Faruk Durmuş'a madalyalarını takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Kıbrıs Gazileri ise Vali Ömer Faruk Coşkun'a nazik ziyareti ve yakın ilgisinden dolayı teşekkür ettiler.

Haber: İbrahim EMÜL/OSMANİYE