VALİ COŞKUN'DAN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun ve eşi Sevilay Coşkun, şehit ailelerine ziyaretlerini sürdürüyor. Bu kapsamda, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mehmet Somay, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Serkan Has ve Şehit Jandarma Er Cengiz Çetinbilek'in ailelerini evlerinde ziyaret eden Vali Coşkun ve eşinin ziyaretlerinde Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.
Şehit aileleri ile bir süre görüşen Vali Coşkun, “Vatanımızın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş Şehitlerimizin kıymetli aileleri, bizlere onlardan bir emanettir. Şehitlerimizin ailelerinin her daim yanında olmak; bir sıkıntıları, bir sorunları varsa çözmek bizlerin vefa borcudur. Devletimiz ve milletimiz, bu kıymetli emanete her zaman sahip çıkmıştır ve bundan sonra da sahip çıkmaya devam edecektir. Bu vesile ile tüm şehitlerimize ve ebediyete intikal etmiş gazilerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum." dedi.
Şehit aileleri ise duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Coşkun ve protokol mensuplarına nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler.