VALİ VE KOMUTAN EŞLERİNDEN ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun'un eşi Sevilay Coşkun, Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Yusuf Ziyaeddin Cavlak'ın eşi Şerife Cavlak ve İl Jandarma Komutanı Zafer Tombul’un eşi Aytül Tombul, şehit ailelerine ziyaretlerde bulundu.
İlk olarak komutan eşleri, Kadirli'de Şehit Suat Topçu'nun ailesi ziyaret etti. Ardından İl Jandarma Komutanlığı Sosyal Tesislerinde şehit anneleri ve şehit eşleriyle birlikte öğle yemeğinde bir araya gelindi.
Yemekte, Dernek Başkanı Durmuş Öksüz tarafından Adana Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Yusuf Ziyaeddin Cavlak'ın eşi Şerife Cavlak'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.
Vali eşi Sevilay Coşkun ve komutan eşleri Cavlak ile Tombul, daha sonra Düziçi'nde, Suriye'nin İdlib kentinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) unsurlarına Esad rejim güçleri tarafından gerçekleştirilen topçu atışı sonucu şehit düşen Uzman Çavuş Serkan Deprem ve Irak'ın Kuzeyindeki 'Pençe 3 Harekatı' sırasında şehit olan Uzman Çavuş Üzeyir Aslan'ın ailesini ziyaret ederek başsağlığı dileklerini ilettiler.
Dernek Başkanı Durmuş Öksüz ise "Sayın valimiz ve komutanlarımızın hanımefendi eşleri, her zaman bizlerin yanlarında ve ailelerinden biri olarak görüp, hiç bir zaman yalnız bırakmadılar.Bu bağlamda, aziz şehitlerimizin ailelerine ve kahraman gazilerimize göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum."dedi.

Haber: İbrahim EMÜL/OSMANİYE