İlginizi Çekebilir

1

Osmaniye’de uyuşturucu satıcılarına operasyon: 1 gözaltı

2

Osmaniye’de korona virüs denetimi

3

Osmaniye’de ekmekte gramaj denetimi

4

Koronavirüs Yeniden Can Almaya Başladı

5

Osmaniye'de çıkan orman yangını söndürüldü

6

Hüseyin Baştuğ, Göz Yaşları Arasında Toprağa Verildi

7

Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz'dan "aşı yaptırın" çağrısı:

8

Osmaniye’de Pozitif Vaka Her Gün Çoğalıyor

9

Vakaların arttığı Osmaniye’de Vali Yılmaz’dan tedbir ve aşı uyarısı

10

Osmaniye'de bir evde çalıntı eşyalar ele geçirildiZafer
24.06.2021 20:39:30
Hayırlı olsun.

Süleyman dogan
27.06.2021 19:31:38
24

Yunus Temiz, Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığı’na Yeniden Seçildi

Yunus Temiz, Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanlığı’na Yeniden Seçildi

Osmaniye Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Olağan Kongresi yapıldı. Tek listenin sunulduğu olağan kongredeki seçimde, mevcut başkan Yunus Temiz yeniden göreve getirildi.

Dernek binasında yapılan kongrede Divan Başkanlığı’na Cengiz Biber, divan başkanlığı üyeliklerine ise Bahtiyar Nacar ve Ali Gerek seçildi.

Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasının ardından kongrenin gündem maddelerine geçildi. Seçimler kısmında ise Divan Başkanlığı’na tek liste sunuldu. Kayıtlı 183 üyeden 137 üyenin katıldığı toplantıda, mevcut başkan Yunus Temiz’in sunduğu tek liste oybirliği ile kabul edildi. Yapılan seçimde 101 üye oy kullandı. 1 oy geçersiz sayılırken diğer oyların tamamını alan Yunus Temiz, Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin başkanı oldu.

Tekrar başkanlığa seçilen Yunus Temiz, yaptığı teşekkür konuşmasında, "Bildiğiniz gibi derneğimiz; Osmaniye’deki Andırınlıları bir çatı altında toplamayı, tasada, kıvançta, sevinçte kısaca hayatın her alanında yardımlaşma ve dayanışmayı amaçlamaktadır. Derneğimize üye kardeşlerimizin ve tüm Andırınlıların nişanından düğününe, doğumundan ölümüne kadar ihtiyaç duydukları anlarda onlara yardımcı olmak amacıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler bizim arkamızda dimdik durdukça bizim gücümüz, kuvvetimiz ve direncimiz daha da kuvvetlenecektir. Birlik ve beraberliğimizin bundan sonra da devam etmesi temennisi ile yeniden göreve seçilmemden dolayı hepinize teşekkür eder, saygılarımı sunarım" dedi.

Andırınlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler: Yunus Temiz, Yusuf Kabaağıl, Ahmet Bulunuz, Adnan Topaloğlu, Ali Gerek, Süleyman Doğan ve Ali Cinkara.

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler: Mustafa Bal, Ahmet Orçan, Mehmet Bikir, Hatice Çınar, Ali Adaklı, Bekir Cinkara ve İlker Kaya.

Denetleme Kurulu Asil Üyeler: Aytekin Göğüs, Ahmet Adaklı ve FeramuzKabalcı.

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler: İsmail Püsküllü, Abdullah Özkan Tuncer ve Recai Geçeroğlu.